phone
Zavolejte nám +420 602 398 263

Reference

Bohuslav Stejskal

ZŠ Dobřichovice

S Jekou jezdíme jako škola již přes dvacet let do jejich základen. V zimě pořádáme lyžařské kurzy pro děti a v létě v přípravném týdnu vyjíždíme s učiteli na několik dní na team building. Je to naše jednoznačná volba vzhledem k poskytovaným podmínkám a ceně, která je ve finále za všechny služby nejpřátelštější. Velké výhody jsou hlavně v tom, že máme pro sebe celý objekt bez správce, nikoho tedy případně nerušíme a ani nikdo nás. Další nespornou výhodou je kvalita lyžování, která se nedá srovnávat s podmínkami lyžování v Česku, ceny jsou však podobné. V neposlední řadě je velmi příjemné, že autobus je po celou dobu s námi. S učiteli pak každý rok navštěvujeme různé základny, všechny můžeme hodnotit velmi kladně. Základny Jeky jsou situovány jen v nádherných přírodních lokalitách, o kvalitě ubytování, stravy a dopravy můžeme říct jen pozitiva.

Aleš Pátek

DDM Olomouc

Náš lyžařský zájezd do Rakouska proběhl nad očekávání dobře. Komunikace před zájezdem probíhala bez problémů a dobře. V případě jakýkoliv změn, rychle reagovali a komunikovali. Autobus byl včas přistaven, s řidičem se po celou dobu akce komunikovalo velmi dobře a byl ochotný a nápomocný. Jelikož jsem byl na informačním zájezdu v květnu, tak jsem věděl, jak to tam vypadá. Ubytování je velmi dobře řešené, snad jen v pokojích pro 6 osob je trochu náročnější, ale vlastní koupelna ke každému pokoji a extra toaleta ve společenské místnosti umožnily hladký průběh ranního chystání na svah. Kuchyň v prostoru je velmi komfortní a může se v ní pohybovat více osob. Vybavení kuchyně i jídelny odpovídalo informacím, které jsme dostali, díky tomu jsme měli k dispozici vše dle potřeby. Atrakce pro menší děti, stejně jako pingpongový stůl a klavír umožnili neorganizovanou zábavu pro děti různého věku.
Provozní byl velmi nápomocný, ve chvíli, kdy nás zradil místní bankomat, tak nás odvezl do vedlejší obce, případně když byl nějaký problém, velmi ochotně jej řešil.
Co se týká sjezdovek, tak opravdu si každý přijde na své, lze volit mírnější i strmé svahy. Karta platí na všechny střediska, dokonce i na lanovku na ledovec Dachstein.
V celém kolektivu jsme se shodli, že příští rok podnikneme stejnou dovolenou na lyžích s touto cestovkou přímo do Twin-House Pruggern.

Aleš Korvas

Staré Město

S kanceláří JEKA CS jsme byli na horách v rakouském Schladmingu již několikrát a vždy se jednalo o skvělou dovolenou. Vzhledem k tomu, že jsme pokaždé početná skupina kamarádů, byli jsme zvědaví jak bude celá organizace vypadat. Jsem rád, že mohu říct, že jsme byli maximálně spokojeni po všech stránkách. Ubytování, strava i delegát cestovní kanceláře byly na skvělé úrovni a přesně dle očekávání. Určitě využijeme služeb JEKA CS i v dalších letech.

Libor Lízner

CVČ Mraveniště

Naše skupina z volnočasového centra Mraveniště při 2. základní škole v Říčanech využívá pravidelně možnosti pobytových zájezdů organizovaných CK Jeka ve středisku Lechtal v Rakouských Alpách. Dětská skupina, čítající každoročně okolo 40 dětí a 6 instruktorů by těžko hledala lepší podmínky pro lyžařský zájezd. Vlastní chata s dostatečným prostorem, kde nejsme rušeni ostatními ubytovanými hosty a můžeme se tak plně věnovat programu pro děti, je benefitem, který se jen těžko jinde hledá. Středisko Lechtal pak nabízí výborné lyžařské podmínky a plně dostačující úroveň služeb. Navíc v případě jakéhokoliv problému jsou k dispozici reprezentanti CK Jeka - ať už ti u nás v Praze, nebo jejich kolegové přímo na místě, kteří jsou schopni operativně řešit běžné provozní potíže.